Září 2009

Kterých článků chcete víc?

11. září 2009 v 8:37 | MK
Hlasujte prosím v této anketě, abych věděl na kterou z kategorií se více zaměřit. Na tomto blogu platí - návštěvník je můj pán!

Hlasujte v anketě níže.

Fyzická aktivita může být zábavná

9. září 2009 v 20:49 | MK |  Zdravá životospráva
Vyzkoušejte něco nového! Přeneste svůj fitness režim do přírody a dopřejte si více čerstvého vzduchu a slunečních paprsků. Přemýšlejte o členství v některých z klubů - v nabídce jich je moho: veslování, softball, volejbal, tenis, jízda na kajaku, taneční lekce, jízda na horském kole, jízda na plachetnici, jízda na koni, jóga, tai-chi a mnoho jiných.

Nebojte se, užijte si trochu dobrodružství. Děti vědí přesně, jak se bavit. Sledujte je a učte se od nich. Pokud vám nic z tohoto nestačí a potřebujete zvýšit adrenalin, vždycky můžete vyzkoušet rafting na divoké vodě, zorbing (kutálení v kouli ze svahu dolů), abseiling (slaňování) nebo paint-ball.

Výlety, na které nikdy nezapomenete! Na zábavu, při které je třeba využít fyzických schopností, odpoví vaše tělo tím, že se zpevní a získá svalovou hmotu. Připravte se, ať nejste překvapeni, kolik komplimentů potom uslyšíte.